תמיכה בכל הפלטפורמות:

Professional Platform for Site Marketing

לייצר קבצי HTML 5 , במהירות ובקלות, ללא צורך בידע תיכנותי
עבור אתרים, עמודי נחיתה, מיניסייטים...

החל מ-₪100/ לחודש

התחל עכשיו!

|

שם

טלפון

אימייל

שלח
שלח

תודה.
בקשתך לבניית
קובץ ראשון בחינם
נשלחה בהצלחה.

X

הרשמו וקבלו לאימייל פרטי החשבון לבניית קובץ ראשון בחינם!

מדוע מערכת ה-SI-MARK כל כך מושלמת עבור העסק שלכם?

השוק של היום משתנה ודורש מהמעצבים ידע בעיצוב, ייצור, ניהול והטמעת תאגים בעמודי הנחיתה והאתרים.
הפלטפורמה SI-MARK מאפשרת לכם המעצבים לבצע את כל הפעולות האלה ללא כישורי תכנות.
עם הפלטפורמה SI-MARK, אתם יכולים לנהל בקלות את כל ההיבטים הטכניים שנעשו בעבר על ידי מתכנתים ובכך להציע פתרונות כוללים (End to end) ללקוחות שלכם.

עבור סוכנויות SEM ופרילנסרים, יצירת עמודי נחיתה בקלות ובמהירות היא חיונית ביותר.
התבניות שמציעה הפלטפורמה SI-MARK מאפשרות לכם לעשות זאת ונותנת לכם את החופש לשנות את התבניות לחלוטין ובכך ליצור עמודי נחיתה ייחודיים עבור לקוחותיכם.
כמו כן, אתם יכולים לשפר את תוצאות הקמפיין במנועי החיפוש על ידי הטמעה קלה ומהירה של תאגים עבור כל מנועי החיפוש, הגדרת כל הפרמטרים הרצויים ועוד.

מפרסמים כיום עובדים עם מגוון שותפים ורשתות בעת ובעונה אחת, כאשר הם משתמשים באותו העיצוב של עמוד הנחיתה ובכך מביאים לירידה משמעותית באפקטיביות שלו. פלטפורמת ה- SI-MARK מאפשרת לכם השותפים והרשתות ליצור ולשנות בקלות את עמודי הנחיתה ובכך מייעלת את העבודה וחוסכת בעלויות בתוך זמן קצר.
פלטפורמת ה- SI-MARK אינה דורשת מיומנויות תכנות. מנהל הלקוח או המעצב יכולים לבצע שינויים בעמודי הנחיתה בקלות ובמהירות, ולהעביר אותם בקליק אחד עם כל דרישות התיוג של הבק אופיס לשרתי האחסון שלכם.

בעלי אתרים ובוני אתרים אתם יכולים לשלב בקלות בתוך האתרים שלכם את עמודי הנחיתה שנוצרו בפלטפורמת ה-SI-MARK ובכך לשלוט בקלות ולנהל את כל דרישות התיוג הייחודיות של עמודי הנחיתה. כמו כן, אתם יכולים להעביר בקליק אחד את עמודי הנחיתה לשרת שלכם ולשלב אותם באתר הלקוח.

משרדי פרסום ומפרסמים המחפשים פתרון ליצירת עמודי נחיתה ואתרים בכמויות גדולות ובעלויות נמוכות, פלטפורמת SI-MARK מאפשרת לכם ליצור כמויות גדולות של עמודי נחיתה ב-HTML5 לביצוע בדיקות A/B המשיגות שיפור משמעותי בתוצאות הקמפיין.
פלטפורמת SI-MARK מאפשרת לכם להפחית משמעותית את העלויות וכן להעביר בקלות את עמודי הנחיתה לשרתי האחסון שלכם ובכך לשמור על הפרטיות והאבטחה שלהם.

< פתרון לפי תכונות

למעלה

ייצר כמות בלתי מוגבלת של קבצי HTML 5